MIO Technology


STAWIAMY NA JAKOŚĆ


MIO


Mio to jeden z wiodących producentów nawigacji samochodowych i rowerowych, rejestratorów jazdy oraz rozwiązań Start Home. Od wielu lat produkty Mio znajdują się w czołówce najchętniej kupowanych urządzeń w Europie środkowo-wschodniej. Czemu zawdzięczamy sukces? Przede wszystkim niezawodności oferowanych produktów, innowacyjności i profesjonalnej obsłudze posprzedażowej.

Zamówienia składane na stronie mio.pl realizowane są przez firmę Cudowne Zakupy sp. z o.o. – autoryzowanego partnera Mio.


Kim jesteśmy?


Cudowne Zakupy Sp. z o.o. to przede wszystkim ludzie! Działamy z pasją dostarczając naszym klientom najlepsze rozwiązania. Nasz zespół to młodzi profesjonaliści, pasjonaci nowych technologii.

Jesteś dla nas ważny!

Od początku działalności naszej firmy najważniejszy był dla nas Klient i Jego potrzeby. Każdy człowiek to jego historia, marzenia, potrzeby. Jesteśmy dumni ilekroć możemy mieć udział w ich realizacji. Cieszymy się z Waszego zaufania potwierdzonego przez pozytywne komentarze i polecenia.

Możesz na nas liczyć!

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego dla Ciebie urządzenia, chętnie doradzimy. Oferujemy również pomoc posprzedażową, w tym możliwość aktualizowania map za naszym pośrednictwem. W każdej sprawie pozostajemy do Twojej dyspozycji i zachęcamy do kontaktu.